Yukarı

Cevizlidere Caddesi No: 50/6 Balgat

06520, Çankaya - Ankara

Tel   : +90 (312) 472 01 88

Faks: +90 (312) 472 01 66

info@avotek.com.tr

Copyright © Avotek Işık ve Ses Sistemleri Görüntüleme Teknolojileri Mühendislik Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.


TEKNOLOJİ TECRÜBE GÜVEN Hakkımızda

Avotek, yayın teknolojileri (broadcast), veri teknolojileri,  profesyonel ses, görüntü ve ışık sistemleri ile zayıf akım sistemleri sektöründe sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ile yüksek kalite standartlarında hizmet veren bir limited şirkettir.


Çağın değişim hızına ayak uydurarak müşterilerine en yeni teknolojik ürün ve uygulamaları sunabilmek için tüm müşterileri ve çözüm ortakları ile birlikte yaşam boyu stratejik iş ortaklığı anlayışı içinde hızlı ve kesintisiz hizmet sağlamayı kendisine görev edinmiştir.


Temsil ettiği markalar ile sektöründe distribütör, sistem entegratör ve danışman firma olarak kurulduğu 2013 yılından itibaren Ankara’da hizmet vermektedir.Sürdürülebilir büyümesini koruyan, dayanağını kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve teknolojik deneyimlerinden sağlayan, rekabet gücü ile tercih edilen ve güven duyulan bir teknoloji firması olmak.

Vizyonumuz:

Teknoloji ve sistem entegrasyonu alanında; müşteri ve çözüm ortaklarına katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunan bir şirket olmak.

Misyonumuz:

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, değer ve katkı sağlamayan süreçleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımını sağlamak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Kalite Politikamız:

Biz Kimiz: